برتری دامغان در مسابقات موتور کراس یادبود شهدای روستای جزن

مسئول هیئت موتورسواری دامغان از برگزاری مسابقات موتور کراس با حضور ۲۱ موتورسوار از چهار استان کشور خبر داد و گفت: مقام اول به دامغان رسید.

احمد رضایی ضمن بیان اینکه دوره مسابقات استانی موتور کراس یادبود شهدای روستای جزن در محل پیست موتورسواری شهدای دامغان برگزار شد، ابراز داشت: مقام اول این رقابت‌ها به دامغان رسید.

وی اضافه کرد: در این دوره از مسابقات ۲۱ موتورسوار در قالب شش تیم از شهرستان‌های استان سمنان و موتورسواران استان‌های مازندران، گلستان  و تهران در سه کلاس ۲۵۰ و ۴۵۰ سی سی و پیشکسوتان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

مسئول هیئت موتورسواری دامغان با تشریح نتایج این دوره از مسابقات، اظهار داشت: در پایان این دوره از مسابقات در بخش پیشکسوتان امیر خواجه‌زاده از دامغان، سید عیسی شجاعی از ساری و محمد آجودانی از سمنان مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

رضایی در ادامه تصریح کرد: در بخش کلاس ۲۵۰ سی‌سی مصطفی تیموری از دامغان، سید مجتبی شجاعی از ساری و میلاد عباس نژاد از دامغان حائز رتبه‌های اول تا سوم این دوره از مسابقات شدند.

وی خاطرنشان کرد: در بخش کلاس ۴۵۰ سی‌سی نیز ابوالفضل حمزه بیکی از دامغان،   محسن شاملو از تهران و مجتبی هلاکو از مینودشت به ترتیب مقام اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

 اهداء جوایز به برترین‌های این دوره از مسابقات و اجرای حرکات نمایشی ابوالفضل حمزه بیکی موتورسوار قهرمان کشوری از حواشی برنامه‌های مسابقات استانی موتور کراس یادبود شهدای روستای جزن در دامغان بوده است.

درباره نویسنده

مهندس محمدرضا تقی پور پسر بزرگ حاج قدیر. نوه حسین سالار تقی و عباسعلی سالار یوسف.کارشناس مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر و عضو پنجمین دوره شورای اسلامی روستای جزن، هم اکنون به عنوان نماینده بیمه آسیا در شهرستان دامغان مشغول به فعالیتم. عاشق روستای پدری ام هستم و به آن عشق می ورزم.