سالن ورزشی روستای جزن افتتاح شد

با حضور محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان سالن ورزشی روستای جزن دامغان افتتاح شد.

efsalon

در مراسم افتتاحیه این سالن ورزشی استاندار محترم استان سمنان جناب آقای دکتر رهی، حجت الاسلام سید محمود ترابی امام جمعه شهرستان دامغان، حجت الاسلام حسن ملک محمدی نماینده محترم مردم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران و مسئولان استان به همراه پیشکسوتان، ورزشکاران و مردم روستا حضور داشتند.

 ‘محمد عباسی’ وزیر ورزش وجوانان گفت : در نظر داریم تا نسبت به افزایش سرانه ورزشی شهرستانها اقداماتی را صورت دهیم که این موضوع باعث فراهم شدن بستر ورزش برای جوانان و سالمندان و درنتیجه بالا رفتن سلامت و شادابی ونشاط در جامعه خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد : اقدامات لازم نسبت به تکمیل ورزشگاه پنج هزار نفری دامغان با سرعت بیشتری انجام خواهد گرفت.

حجت الاسلام ‘حسن ملک محمدی’ نماینده مردم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی خواهان توجه بیشتر به ورزش شهرستان دامغان شد.

سالن ورزشی روستای جزن دامغان از مصوبات دور دوم سفر هیات دولت است که با اعتبارات وزارت نفت به مبلغ بیش از سه میلیارد ریال و با مساحت یک هزار و۱۵۲ مترمربع ساخته شده است. در این سالن چند منظوره ورزشی، ورزش‏هایی شامل والیبال، فوتسال، هندبال و بسکتبال انجام می‏شود.

برای دیدن تصاویر بیشتر از مراسم افتتاحیه به گالری تصاویر سایت مراجعه نمائید.

درباره نویسنده

مهندس محمدرضا تقی پور پسر بزرگ حاج قدیر. نوه حسین سالار تقی و عباسعلی سالار یوسف.کارشناس مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر و عضو پنجمین دوره شورای اسلامی روستای جزن، هم اکنون به عنوان نماینده بیمه آسیا در شهرستان دامغان مشغول به فعالیتم. عاشق روستای پدری ام هستم و به آن عشق می ورزم.