روستای جزن به شهر تبدیل می شود

فرماندار دامغان گفت: در حال فراهم نمودن زمینه و شرایط برای تبدیل شدن روستای جزن به شهر با همراهی و همکاری مسئولان استان و شهرستان هستیم.

vilcity

مرتضی علی آبادی صبح امروز دوشنبه ۱۳ شهریور ماه در جمع مردم روستا در حسینیه سیدالشهدا (ع) این روستا، ضمن اشاره به اینکه روستای جزن به شهر تبدیل می شود، اظهار داشت: این روستا دارای ظرفیت و پتانسیل های فراوانی در تمامی بخش ها و زمینه ها است که باید به خوبی از این توان و ظرفیت بهره برداری کرد.

وی تصریح کرد: روستای جزن یکی از روستاهای مهم و نمونه در سطح روستاهای شهرستان و بخش مرکزی است و برای کمک به رشد و توسعه این روستا در تمامی ابعاد و زمینه ها نباید کوتاهی کنیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان دامغان با بیان اینکه روستای جزن در بخش گردشگری دارای شرایط و زمینه های فراوانی گفت: باید برای رشد و توسعه بخش گردشگری در این روستا تلاش شود.

علی آبادی خاطرنشان کرد: مردم، شورای اسلامی و دهیاری روستای جزن می توانند با همکاری و همراهی دستگاه های اجرایی در جهت رشد و توسعه این روستا نقش مهم و فراوانی داشته باشند.

مشکل آب روستا برطرف می شود

فرماندار دامغان با اشاره به مشکل آب در روستا افزود: برای حل اساسی مشکل آب این روستا با همراهی و همکاری ادارات آب و فاضلاب روستایی و اداره امور منابع آب با محوریت فرمانداری و بخشداری مرکزی این موضوع بر طرف می شود.

علی آبادی در پایان ضمن تاکید بر اینکه مردم ایران اسلامی شایسته بهترین خدمات هستند، تصریح کرد: نگاه مدیران دستگاه های اجرایی به این روستا نگاهی ویژه است و امیدواریم همچون دیگر روستاها بخش مرکزی این روستا نیز بهتر از گذشته روند رشد و توسعه همراه با آبادانی را طی کند.

درباره نویسنده

مهندس محمدرضا تقی پور پسر بزرگ حاج قدیر. نوه حسین سالار تقی و عباسعلی سالار یوسف.کارشناس مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر و عضو پنجمین دوره شورای اسلامی روستای جزن، هم اکنون به عنوان نماینده بیمه آسیا در شهرستان دامغان مشغول به فعالیتم. عاشق روستای پدری ام هستم و به آن عشق می ورزم.