جلوگیری از خاموشی چاه آب مجتمع روستا

مسائل و مشکلات آب شرب روستاهای شهرستان دامغان صبح سه شنبه در جلسه ای با حضور   فرماندار، بخشداران بخش های امیرآباد و مرکزی، دهیاران و اعضای شوراهای روستایی کوه زر و دروار در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

chaheab

در این جلسه موضوعاتی در زمینه های نامطلوب بودن آب شرب، آلوده بودن و کمبود آب روستاهای دامغان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

اداره امور منابع آب شهرستان دامغان در این جلسه موظف شد تا پس از بازدید و مطالعه منطقه نسبت به صدور مجوز حفر چاه آب در منطقه کوه زر و روستای دروار اقدام نماید.، جابه جایی ترانس برق برای جلوگیری از خاموشی چاه آب مجتمع روستای جزن، وصل و مطلوب شدن آب ۶ روستا از مهمترین مصوبات این جلسه بود که باید ظرف مدت یک هفته صورت گیرد.

مردم روستاهای جزن، طاق، بق، ابوالبق، حاجی آباد و حسین آباد در بخش مرکزی در ماه های اخیر از وضعیت نامطلوب آب شرب اعلام نارضایتی می کنند.

درباره نویسنده

مهندس محمدرضا تقی پور پسر بزرگ حاج قدیر. نوه حسین سالار تقی و عباسعلی سالار یوسف.کارشناس مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر و عضو پنجمین دوره شورای اسلامی روستای جزن، هم اکنون به عنوان نماینده بیمه آسیا در شهرستان دامغان مشغول به فعالیتم. عاشق روستای پدری ام هستم و به آن عشق می ورزم.