توسعه امامزاده سید صالح (ع) با جدیت پیگیری میشود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه دامغان گفت: توسعه و تجهیز آستان مقدس امامزاده سید صالح (ع) جزن به دلیل قرار داشتن در طرح ملی میقات الرضا (ع) با جدیت پیگیری می‌شود.

mighat

حجت‌الاسلام‌ مرتضی میرکو صبح امروز در جلسه بررسی مشکلات امامزاده سید صالح (ع) جزن در جمع هیئت‌ امنای این آستان مقدس اظهار کرد: امامزاده سید صالح (ع) جزن یکی از امامزاده‌های طرح ملی میقات الرضا (ع) بوده و توسعه آن از اهمیت بالایی برخوردار است و هر چه سریع‌تر باید نسبت به رفع موانع و مشکلات عمرانی آن اقدامات لازم انجام شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دامغان گفت: توسعه امامزاده سید صالح (ع) با جدیت پیگیری می‌شود و مشکلات به وجود آمده در زمینه عمرانی را با هماهنگی با اداره میراث فرهنگی و اداره راه و ترابری پیگیری خواهیم کرد.

میرکو ادامه داد: امامزاده سید صالح (ع) جزن به دلیل همجواری با مسیر اصلی زائران امام رضا (ع) در صورت توسعه می‌تواند به قطب زیارتی و مرکز مهمی برای توقف مسافران و زائران تبدیل شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دامغان ادامه داد: استفاده از ظرفیت خیرین در توسعه و تجهیز امامزاده سید صالح (ع) می‌تواند بسیاری از موانع و مشکلات را حل کند.

میرکو ادامه داد: از هیئت‌ امنا انتظار می‌رود تا با حفاظت از وسایل و اموال امامزاده و نظارت بر حسن استفاده از موقوفات، نذورات، هدایا و کمک‌های مردم اقدام کنند.

میرکو گفت: با پیگیری‌ها و رفع مشکلات توسعه امامزاده شاهد ایجاد مکانی درخور شأن زائران امام رضا (ع) باشیم.

درباره نویسنده

مهندس محمدرضا تقی پور پسر بزرگ حاج قدیر. نوه حسین سالار تقی و عباسعلی سالار یوسف.کارشناس مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر و عضو پنجمین دوره شورای اسلامی روستای جزن، هم اکنون به عنوان نماینده بیمه آسیا در شهرستان دامغان مشغول به فعالیتم. عاشق روستای پدری ام هستم و به آن عشق می ورزم.