تجلیل از دو هم ولایتی بمناسبت روز جهانی داوطلب

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان سمنان، همایش تجلیل از داوطلبان سطح استان با حضور مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان ، حجت الاسلام والمسلمین عبدوس مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان و تنی چند از مسئولان استانی ، شهرستانی و کارکنان هلال‌احمر برگزار شد.

ابراهیم احسانی معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان ضمن اعلام این خبر بیان داشت : این همایش به مناسبت گرامیداشت روز جهانی داوطلب با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از داوطلبان در سالن آمفی‌تئاتر هلال‌احمر شهرستان شاهرود برگزار شد . در این همایش دکتر شکراللهی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ضمن تقدیر از زحمات داوطلبان پیام تبریک دکتر سید امیر محسن ضیایی رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران را قرائت کرد .

ایجاد فضایی شاد و مفرح برای این افراد و پاسداشت زحمات آنان در طول سال از اهداف دیگر برگزاری این جشن بود که در آن از ۶۰ نفر از فعالان داوطلبان استان تجلیل به عمل آمد. شایان ذکر است در پایان همایش چهارمین جلسه هیات مدیره استان با حضور مسئولین برگزار گردید .

در این مراسم از آقای محمدرضا شیرازیان و سر کار خانم سکینه طوسی تقدیر به عمل آمد.

درباره نویسنده

مهندس محمدرضا تقی پور پسر بزرگ حاج قدیر. نوه حسین سالار تقی و عباسعلی سالار یوسف.کارشناس مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر و عضو پنجمین دوره شورای اسلامی روستای جزن، هم اکنون به عنوان نماینده بیمه آسیا در شهرستان دامغان مشغول به فعالیتم. عاشق روستای پدری ام هستم و به آن عشق می ورزم.