انتخاب هیئت ‌امنای امامزاده سید صالح (ع)

هیئت ‌امنای آستان مقدس امامزاده سید صالح (ع) جزن با حضور مردم و مسئولان معرفی شدند.

saleh1

این مراسم صبح امروز در آستان مقدس امامزاده سید صالح (ع) روستای جزن با حضور جمع کثیری از مردم روستا برگزار شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دامغان در این مراسم گفت: خدمت به امامزادگان توفیق الهی است که امروز شامل حال شما شده است.

حجت‌الاسلام مرتضی میرکو افزود: با توجه به موقعیت خوب این امامزاده در آینده نزدیک شاهد ایجاد زائرسرای مناسب در کنار این آستان مقدس خواهیم بود.
وی تصریح کرد: استفاده از ظرفیت خیران برای ساخت‌وساز و توسعه امامزاده می‌تواند بسیاری از کمبودها و مشکلات را حل کند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دامغان تصریح کرد: از هیئت ‌امنای این آستان عظیم الشأن انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی موجب پیشرفت و اعتلای امور امامزاده شده و همچنین با برنامه‌ریزی صحیح در اثربخشی فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی تلاش کنند.
میرکو افزود: یکی از نکات مورد اهمیت در مورد این آستان مقدس، توسعه امامزاده با توجه به طرح جامع عمرانی آن است؛ با توجه به اینکه امامزاده سید صالح جزن یکی از امامزاده‌های موجود در طرح ملی میقات الرضا (ع) بوده، توسعه آن از اهمیت جایگاه والایی برخوردار است.

وی گفت: امیدواریم با توسعه این امامزاده و با توجه به ‌قرار گرفتن آن در مسیر زائران عبوری امام رضا (ع) توقفگاه مناسبی برای زائران امام رضا (ع) باشد.

درباره نویسنده

مهندس محمدرضا تقی پور پسر بزرگ حاج قدیر. نوه حسین سالار تقی و عباسعلی سالار یوسف.کارشناس مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر و عضو پنجمین دوره شورای اسلامی روستای جزن، هم اکنون به عنوان نماینده بیمه آسیا در شهرستان دامغان مشغول به فعالیتم. عاشق روستای پدری ام هستم و به آن عشق می ورزم.