از روحانی مستقر روستا تجلیل شد

مجمع علماء شهرستان دامغان طی مراسمی از روحانی مستقر روستای جزن به عنوان روحانی برتر تجلیل به عمل آورد .

 رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دامغان در این مراسم ضمن تشریح فعالیتهای روحانیون مستقر و طرح هجرت ، از زحمات و فعالیتهای حجت الاسلام محمد شرافتمند روحانی مستقر در روستای جزن قدردانی و تشکر کرد .

حجت الاسلام غلامرضا زاهدی کار فرهنگی را شناخت تهدیدها و تبدیل آن به فرصت‌ها دانست و در ادامه تصریح کرد : روحانیون باید انحرافات را رصد کنند و با استفاده از شیوه های نوین تبلیغی با آن به مقابله برخیرند .

وی اظهار داشت : اگر مبلغ که طبیب روحانی انسانهاست با سعه صدر و روی گشاده با مردم برخورد نمود ، حتما اثر گزار خواهد بود و مردم هم با وظیفه دینیشان آشنا می شوند .

زاهدی افزود : با توجه به ارزیابی های انجام شده ، در مکانها و روستاهایی که روحانی و مبلغ وجود دارد ، ناهنجاریها کمتر می باشند و آن منطقه از ضریب امنیتی و معنویت خوبی برخوردار می باشد .

بنا بر این گزارش : در پایان این مراسم حجت الاسلام والمسلمین ترابی امام جمعه دامغان با اهداء هدیه ای از حجت الاسلام شرافتمند روحانی مستقر روستای جزن تقدیر به عمل آورد .

منبع

درباره نویسنده

مهندس محمدرضا تقی پور پسر بزرگ حاج قدیر. نوه حسین سالار تقی و عباسعلی سالار یوسف.کارشناس مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر و عضو پنجمین دوره شورای اسلامی روستای جزن، هم اکنون به عنوان نماینده بیمه آسیا در شهرستان دامغان مشغول به فعالیتم. عاشق روستای پدری ام هستم و به آن عشق می ورزم.